Kamieniarstwo Tomaszewscy to firma rodzinna z wielkimi tradycjami, które starannie pielęgnujemy. Ponad 40-letnie doświadczenie w branży kamieniarstwa nagrobkowego jest gwarancją najlepszej jakości wykonania z zachowaniem wysokich standardów estetycznych. Zakład kamieniarski Tomaszewscy dzięki swej solidności zyskała ugruntowaną pozycję na łódzkim rynku.

 

  

Kamieniarstwo i nagrobki

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz nagrobków gotowych wykonanych ze wszystkich dostępnych materiałów, o różnych wzorach i kolorach. Modele pomników  wykonywanych przez nasz zakład kamieniarski wpisują się w kanon panujący powszechnie, nie wzbraniamy się jednak przed stworzeniem oryginalnego dzieła sztuki. Świadomość indywidualnych potrzeb naszych Klientów skłania nas do realizacji projektów na zamówienie. Chętnie współpracujemy ze Zleceniodawcami, a ich cenne uwagi pomagają nam w ciągłym rozwoju. Zakład kamieniarski  Tomaszewscy to pełen profesjonalizm. Świadczą o tym setki zadowolonych Klientów, a wykonane przez nasz zakład kamieniarski nagrobki są ozdobą cmentarzy na terenie całego województwa łódzkiego. Proponowane przez nasz zakład usługi kamieniarskie można zweryfikować przyglądając się gotowym nagrobkom w naszej galerii lub odwiedzając pracownię osobiście. Nagrobki tworzone przez firmę Kamieniarstwo Tomaszewscy z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

 

Siedziba firmy „Kamieniarstwo i Nagrobki Tomaszewscy” znajduje się w Konstantynowie Łódzkim jednak zajmujemy się też realizacją zleceń na terenie Łodzi i okolic.