Jesteśmy firmą rodzinną z wielkimi tradycjami, które starannie pielęgnujemy. Ponad 40-letnie doświadczenie w branży kamieniarstwa nagrobkowego jest gwarancją najlepszej jakości wykonania z zachowaniem wysokich standardów estetycznych. Firma Kamieniarstwo Tomaszewscy dzięki swej solidności zyskała ugruntowaną pozycję na łódzkim rynku.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz nagrobków gotowych wykonanych ze wszystkich dostępnych materiałów, o różnych wzorach i kolorach. Modele pomników przez nas wykonywanych wpisują się w kanon panujący powszechnie, nie wzbraniamy się jednak przed stworzeniem oryginalnego dzieła sztuki. Świadomość indywidualnych potrzeb naszych Klientów skłania nas do realizacji projektów na zamówienie. Chętnie współpracujemy ze Zleceniodawcami, a ich cenne uwagi pomagają nam w ciągłym rozwoju. Naszej firmie przyświeca idea pełnego profesjonalizmu o czym świadczą setki zadowolonych Klientów, a wykonane przez nas prace są ozdobą cmentarzy na terenie całego województwa łódzkiego. Proponowane przez Kamieniarstwo Tomaszewscy usługi kamieniarskie można zweryfikować przyglądając się gotowym nagrobkom w naszej galerii lub odwiedzając pracownię osobiście.

Siedziba firmy znajduje się w Konstantynowie Łódzkim jednak zajmujemy się też realizacją zleceń na terenie Łodzi i okolic.